Castellanos 2301, Candioti Norte, Santa Fe, Argentina
$1.000.000 / month
Piso 10 -
Piso 10 -
Property type
apartment
Rooms
2
Size
147 m²
Price
$1.000.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$6803
The listing is located at Castellanos 2301, Candioti Norte, Santa Fe, Argentina
Loading map