Rincón 341, La Falda, B8001 CWL Bahía Blanca, Argentina
$500.000 / month
Expensas +/- 40.000
Expensas +/- 40.000
Property type
apartment
Rooms
1
Size
49 m²
Price
$500.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$10204
The listing is located at Rincón 341, La Falda, B8001 CWL Bahía Blanca, Argentina
Loading map